Od wielu lat nasza firma wyróżnia się zaangażowaniem w tworzenie miejsc pracy przyjaznych dla wszystkich i dzięki tym wysiłkom znaleźliśmy się wśród najlepszych.

W 2020 roku Abbott ponownie zajął miejsce w pierwszej dziesiątce listy 50 najlepszych przedsiębiorstw z punktu widzenia różnorodności DiversityInc. Już od 17 lat rokrocznie znajdujemy się na tej liście i obecnie zajmujemy 8 miejsce.

DiversityInc doceniło w szczególności:

  • Zwiększanie różnorodności zarządu
  • Oferowanie kobietom rozwoju zawodowego i szkoleń z zakresu przywództwa
  • Opublikowanie projektu naszego udanego programu stażowego dla szkół średnich, którego celem jest pomoc młodym dziewczętom, w szczególności w zdobywaniu doświadczenia na polu nauki, technologii, inżynierii oraz matematyki (STEM)
  • Aktywny udział w globalnej walce z COVID-19, w tym stworzenie testu ID NOW, który umożliwia wykrycie wirusa w ciągu zaledwie pięciu minut.

Jako czołowa publikacja poświęcona różnorodności i integracji, uznanie ze strony DiversityInc jest dla nas bardzo ważne. Lista 50 Najlepszych przedsiębiorstw stanowi najważniejsze uznanie dla wiodącej pozycji w zakresie różnorodności w Stanach Zjednoczonych.

Różnorodność jest jedną z cech, które nas definiują”, powiedział Robert Ford, prezes i dyrektor generalny. „Nasz model biznesowy jest zdywersyfikowany, ponieważ rozumiemy, że jesteśmy silniejsi dzięki różnicom. Prowadzenie działalności w ponad 160 krajach o różnych kulturach wzmacnia to zrozumienie. Oczywiście to samo przekonanie przenosimy na sposób myślenia o ludziach.”

W Abbott wierzymy, że różnorodne perspektywy i wspólne cele rodzą nowe pomysły, które pomagają nam rozwiązywać jedne z najbardziej naglących wyzwań w zakresie opieki zdrowotnej na świecie. Codziennie pracujemy, aby uczynić naszą firmę miejscem, w którym każdy zostaje dobrze przyjęty i może najlepiej rozwijać swoją karierę.

ADC-22658