OPROGRAMOWANIE

Monitoring glikemii za pomocą FreeStyle Libre, podczas snu

Oprogramowanie FreeStyle Libre

Pobierz oprogramowanie, aby w pełni korzystać z FreeStyle Libre – Systemu Monitorowania Glikemii Flash.

Przeznaczone jest do stosowania przez użytkowników i pracowników służby zdrowia. Wspomaga leczenie cukrzycy, służy do przeglądania, analizy i oceny informacji takich jak odczyty stężenia glukozy uzyskane za pomocą sensora, wyniki badania stężenia glukozy we krwi, badania stężenia ciał ketonowych we krwi, czy inne dane uzyskane z Systemu Monitorowania Glikemii Flash.

Oprogramowanie FreeStyle Libre nie służy do diagnozowania ani badań przesiewowych w kierunku cukrzycy. Użytkownicy powinni pamiętać, że oprogramowanie FreeStyle Libre jest jedynie narzędziem do zarządzania informacjami i z tego powodu nie należy zastępować nim konsultacji z pracownikiem służby zdrowia. Użytkownicy powinni zawsze konsultować wszelkie pytania lub obawy dotyczące leczenia cukrzycy z pracownikiem służby zdrowia.

Wymagania systemowe

Komputer z zainstalowanym jednym z poniższych systemów operacyjnych:

  • Microsoft Windows 7 (32/64)
  • Microsoft Windows 8 (32/64)
  • Microsoft Windows 10 (32/64)
  • macOS High Sierra

Wymagania minimalne: port zgodny z USB 2.0, dwurdzeniowy procesor 1,6 GHz, 2GB RAM.

Dział Obsługi Klienta

Pracownicy Działu Obsługi Klienta, dostępnego pod numerem telefonu 800 500 800, udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania związane z oprogramowaniem FreeStyle Libre. Na życzenie udostępniane są drukowane instrukcje obsługi.

Akceptacja licencji, serwisu i polityki prywatności oprogramowania.

Przed instalacją oprogramowania FreeStyle Libre zostaniesz poproszony o zaakceptowanie umowy licencyjnej i serwisowej wraz z polityką prywatności oprogramowania FreeStyle Libre Abbott Diabetes Care (zwanej dalej „ADC”). Prosimy o zapoznanie się z treścią licencji. Podczas korzystania z oprogramowania FreeStyle Libre ADC będzie automatycznie zbierać informacje na temat użytkowania przez Ciebie produktu Freestyle Libre. Oznacza to, że ADC może gromadzić informacje na temat Twojego komputera, oprogramowania i urządzenia (w tym numeru seryjnego urządzenia), aby mieć pewność, że korzystasz z najbardziej aktualnej wersji oprogramowania. Oddzielnie mogą być także gromadzone ogólne informacje w celu poprawy produktów ADC jak również informacje te mogą być przekazywane innym podmiotom w sposób zanonimizowany, bez możliwości powiązania ich z konkretnym użytkownikiem.

FreeStyle i powiązane nazwy handlowe są znakami handlowymi firmy Abbott Diabetes Care Inc. w różnych krajach.
Copyright 2014 Abbott Laboratories Abbott Park, Illinois, USA.

Przypisy

  1. Pomiar glikemii przy pomocy sensora nie wymaga użycia nakłuwacza.

FreeStyle i powiązane nazwy handlowe są znakami handlowymi fimry Abbott Diabetes Care Inc. w różnych krajach.
Copyright 2014 Abbott Laboratories Abbott Park, Illinois, USA.