Z powodu wybuchu pandemii koronawirusa Polska i świat znajdują się obecnie w bezprecedensowej sytuacji. Firma Abbott zdaje sobie sprawę, że może to być wyjątkowo trudne dla osób cierpiących na cukrzycę.

Koncentrujemy się na pomaganiu pacjentom chorym na cukrzycę w utrzymaniu kontroli nad ich chorobą i w ich staraniach o poprawę zdrowia. Teraz, przy wprowadzanych przez lokalne władze ograniczeniach przemieszczania się, chcielibyśmy przypomnieć Państwu, że system FreeStyle Libre za pomocą aplikacji umożliwia zdalne, bezpieczne i bezpłatne połączenie z Państwa lekarzami.

Jeśli posiadają już Państwo aplikację FreeStyle LibreLink zainstalowaną w telefonie, mogą Państwo przesłać dane dotyczące stężenia glukozy do LibreView – bezpiecznego systemu umożliwiającego lekarzowi całodobowy dostęp do odczytów stężenia glukozy bez konieczności umawiania się na osobistą wizytę. Więcej informacji o LibreView.

Nasze telemedyczne rozwiązania cyfrowe zapewniają zdalne monitorowanie stężeń glukozy przez lekarza, dzięki czemu będzie on w stanie udzielić Państwu odpowiedniej porady i zapewnić opiekę. Więcej informacji znajduje się pod adresem LibreLink oraz w Bibliotece Diabetyka.

Więcej na temat choroby powodowanej przez koronawirusa oraz związanych z nią zaleceń dla osób cierpiących na cukrzycę znajdziesz w artykule pt. Wszystko, co musisz wiedzieć o higienie podczas pandemii COVID-19.

pozdrawiamy

Zespół FreeStyle Libre

ADC-20288