To wydarzenie minęło.

Przekonaj się dlaczego monitorowanie glikemii ma znaczenie i jak zdalnie można wspierać bliskich.

Wsparcie i obecność osób bliskich to często jeden z kluczowych powodów, które motywują chorego do kontroli cukrzycy i wprowadzania zmian w życiu.

W wielu przypadkach, to osoby bliskie sprawiają, że chory czuje się lepiej, chce się leczyć, kontaktuje się z lekarzem i monitoruje swoją chorobę w sposób ciągły i świadomy.

Obecny czas zmusza nas do ograniczenia kontaktów z bliskimi, jest on również trudny jeśli chodzi o konsultacje lekarską.

W przypadku pacjentów chorych na cukrzycę (typu 1 i typu 2) brak kontroli i brak dostępu do opieki medycznej może doprowadzić do poważnego pogorszenia stanu zdrowia, rozwoju powikłań, a nawet śmierci.

Na rynku są jednak dostępne rozwiązania, które mogą pomóc chorym nie tylko w kontaktach z lekarzami, ale są jednocześnie narzędziem, dzięki któremu bliscy mogą aktywnie uczestniczyć, wspierać i mieć realny wpływ zdrowie bliskiej osoby.

Mogą być jej wsparciem i pomagać w trudnych chwilach.

O wszystkich powyższych aspektach porozmawiamy na najbliższym webinarze!

Podczas spotkania ekspert poruszy następujące kwestie:
– jak możesz wspierać swoich bliskich w chorobie
– jak łatwo i bezboleśnie monitorować cukrzycę
– jak w sposób zdalny monitorować glikemię najbliżej osoby i udzielać jej pomocy na odległość, kiedy tego potrzebuje
– jak w sytuacji pandemii Twój bliski może zdalnie kontaktować się z lekarzem i przekazywać mu szczegółowe dane dotyczące glikemii.

Zapisz się na webinar i bądź realnym wsparciem w chorobie bliskiej Ci osoby!

ADC-31668 v1.0